AFS Medya Logo
AFS MİCE
BASKI SÜREÇLERİ

AFS Print, baskı öncesi bölümünde, teknolojisini dünya standartlarında en üst düzeyde tutarak, hızı ve rezolüsyonu en üst sınırlara taşıyan, baskı öncesi sistemlerini kullanmaktadır.

Yüksek kaliteden taviz vermeden maliyet avantajınıda göz önünde bulundurarak özgün çözümler sunmaktadır.

CTF / film çıkış sistemi

CTF teknolojisini dünya standartlarında en üst düzeyde tutarak, 70 x 100 cm ebatlarında, hızı ve rezolüsyonu en üst sınırlara taşıyan ctp sistemlerini bünyesinde barındırmaktadır.

CTP / termal kalıp sistemi

Ctp sistemi, nokta hassasiyeti ve traj garantisi, termal sistemi kullanarak yüksek kalitede çözüm sunmaktadır.

CTCP / konvansiyonel kalıp sistemi

Dünyada üretilmiş en son teknolojiye sahip kalıp pozlama sistemi. Ctcp sistemi, sizin istediğiniz hız ve teknolojiye sahip olduğu için çok büyük avantajlar sağlıyor. Yüksek kaliteden taviz vermeden kalıbı en hızlı pozlama özelliğine, maliyet avantajını eklemiş olması bu sistemi vazgeçilmez yapıyor.

TARAMA
Dia ve opak dokümanların masaüstü ve tamburlu tarama makinalarında tüm renk kontrolleri ve uygun rezolusyon taramaları yapılarak dijital ortama aktarılmaktadır.

MONTAJ PROVA
renkli siyah beyaz kontrol sistemleri

Yapılan montajlar film veya kalıba dönüşmeden önce olabilecek her türlü problemi tespit etmek ve çalışmanın doğru şekilde baskı aşamasına geçebilmesi amacıyla, montaj prova makinalarımız, renkli yada siyah - beyaz prova üreterek sonuca daha sağlıklı ulaşılmasında önemli rol oynar.

PDF KONTROL PROGRAMI
Kontrolü yapılmış pdf dokümanları, sizlerin talebi doğrultusunda otomatik montaj programlarımızla hızlı ve hatasız bir biçimde montaj yapılmaktadır. İş akışımızı, dünyada güvenilirliği kanıtlanmış olan “pdf” formatıyla yapmaktayız. Sizlerden gelen her türlü programdaki çalışmaları postscript yoluyla pdf’e çevirip, çevrilen pdf’leri olabilecek kullanıcı hatalarından temizlemek amacıyla pdf kontrol programlarından geçirerek bir sonraki aşamaya taşımaktayız.

BASKI SONRASI
Değişik şekil ve ebatlarda basılmış ürünlerin cilt, kapak, iplik dikiş, tel dikiş, kırım, kesim, ileri teknoloji mücellit makinelerimiz ve usta personelimiz ürünlerin son hallerini oluşturmaktadır.

AFS Outdoor