HAKKIMIZDA

Milli sermayemiz olan dilimizden, yatırımlarımıza kadar yerliyi, yereli; hem güçlendirmek hem de güçlenmek adına yola çıkmış bir firmanın; projelerinden bir tanesidir. Basamakları tek tek çıkmanın vermiş olduğu tecrübe ile her müşteri grubuna özgü sağlayacağı avantajları ve farkındalıkları; kat-i kapitalleştirilmiş ekonomi zihniyeti yerine “komşu” kelimesini; terim olarak yaşamaya ve yaşatmaya çalışan bir projedir.

2000’i aşkın açık hava network ürünü ile A+,A ve B+ müşteri kitlelerine birebir temas eden AFS Medya, sahip olduğu değerleri korumaya ve sürdürmeye devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerimizde, gerek lokasyona olan hâkimiyetimiz, gerekse bölgenin ve bölge halkının ihtiyaçlarına yönelik edindiğimiz deneyimlerle, en iyi ürün sergisi için stratejik planlamalar geliştiriyoruz.

YÖNETİM

Kuruluşundan bugüne icra ettiği tüm çalışmalarda insan kazanmak, değer üretmek, ve sorumluluk bilinci görüşünü ön planda tutan bir yönetim anlayışına sahiptir.

AFS Medya Grubu Yönetim
AFS Medya Grubu Kalite
KALİTE

Her zaman kalite ve memnuniyeti ön planda tutan AFS Medya, bu değerlerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.